2017 deri çanda trendleri

Kadınlar için oldukça önemli bir aksesuar olan çantalar artık erkekler tarafından da sıkça kullanılmaya başladı. Günlük hayatta sadece eşyalarımızı koymak için değil aynı zamanda kombinlerimizi tamamlamak için farklı türde çantalar kullanıyoruz. Bazı çantalar sadece sezonluk moda olsa da modası hiç geçmeyen her durumda kurtarıcınız olabilecek çanta modelleri mevcut.

Her sezona uyum sağlayan deri çanta

Kalitesi ve işçiliğine göre farklı fiyat gruplarında olan deri çantalar yaz-kış her sezon trend de kalmayı başarıyor. Günlük hayattan özel davetlere kadar birçok alanda kullandığımız deri çantalar, iş hayatında da evrak çantası gibi konumlarda yanımızda yer alıyor. Her sezon farklı modeller ile gardırobumuzda yer alan çantalardan en popüler olanları; çapraz çantalar, büzgülü kova çantalar, sırt çantaları, sporcular için bel çantaları, modası hiç geçmeyen ve özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kutu çantalar, portföyler ve daha birçok modeli ile her an yanımızda.

2017 deri çanta sezonu

Yaz aylarını yavaş yavaş tamamlayıp sonbahara doğru ilerlerken sonbahar-kış sezonun deri çantaları da raflarda yerini almaya başladı. Şuan da beğeni toplayan çantalar arasında düz renklerden ziyade farklı doku ve renkteki kumaşlar, tüylü aksesuarlar ile süslenmiş broşlar veya benzeri araçlar ile hem şık hem spor olabilen kullanışlı çantalar, ipli çanta veya çapraz vücut çantaları ile klasik bir tarz elde edebilirsiniz. Son zamanların en trend deri parçaları ise hayvan veya figür baskılı genellikle parlak renklerdeki çantalar. Portföy olarak tasarlanan ve en çok beğenilen çantalar erkekler tarafından da kullanılmaya başlandı.  İster şık ister klasik birçok tarzdaki deri çantalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafında da sık kullanılan evrak veya bilgisayar çantası, el çantası gibi ürünlerin her sezon farklı şekillerde satışı yapılmaktadır. Kullanımı ve bakımı diğer çantalara göre daha çok özen isteyen çantaların uzun ömürlü olması için deri çanta bakımı ile ilgili blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Erkekler veya kadınlar tarafından severek kullanılan farklı türdeki deri çanta modellerine Dericlub güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Deri ile ilgili detayları blog sayfamızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

 


Diğer Blog Yazılarımız

mesaj