2017 Sonbahar Kombinleri

2017 SONBAHAR KOMBİNLERİ

Havaların soğuması ve sonbaharın yaklaşması ile birlikte kışlık kıyafetler gardıroplardan çıkmaya başladı. Bu havalarda en çok yanımızda olan kıyafet çoğunlukla deri ceketler olacaktır. Çoğumuz deri ceketlerimizi nasıl kombinleyeceğimiz konusunda kararsız kalıyoruz. Bizde bu yazımızda sonbahar aylarında kombin yaparken size yardımcı olarak ufak tüyolar vereceğiz.

1-     Renk Uyumuna Dikkat Edin

Giyeceğimiz kıyafetleri seçerken en çok zorlandığımız konu her zaman renk uyumu olmuştur. Bu uyumu sonbahar aylarında sağlamak daha kolay olacaktır. Sonbahar mevsimi ile doğa, daha mat ve soluk bir hale bürünmekte. Eğer ki sizlerde doğanın bürünmüş olduğu bu hale uyum sağlarsanız kıyafetleriniz arasında kolay bir şekilde renk uyumu sağlamış olacaktır.

2-     Aksesuar Takmaktan Kaçınmayın

Bu sene de aksesuarlar her zaman bize ve kıyafetlerimize eşlik edecek gibi duruyor. Saat, bileklik, çanta gibi aksesuarların yanı sıra atkı, fular ,şal gibi aksesuarlar kombinlerimizin tamamlanmasına yardımcı olacaklardır. Örneğin kahverengi bir deri ceketin üzerine takacağınız haki renkli bir fular, şal ya da atkı ile girmiş olduğunuz ortamda kolay bir şekilde fark edilebilirsiniz. Bu ve benzeri aksesuar kombinleri ile kendi kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtıp farklı olabilirsiniz.

3-     Ayakkabı Seçimine Dikkat Edin

Sonbahar aylarında en çok gözümüze çarpan ayakkabıların başında süet ayakkabılar gelmektedir. Her ne kadar temizliği ve bakımı zor olsa da doğanın mat ve soluk rengine  harika bir şekilde uyum sağlayan süet kumaşlı ayakkabılar sonbaharın vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Toprağın farklı tonları, haki, bordo gibi renklerle karşımıza çıkan süet ayakkabılar ile sonbahar aylarında şık ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

4-     Çantalardan Vazgeçmeyin

Günün her anında yanımızda olan çantalar bu havalarda daha da dikkat çekici olacaklardır. Giymiş olduğumuz kıyafetlerin yanına doğanın renklerini yansıtan bir deri çanta sizi daha şık gösterecektir. Giyim tarzınıza göre kullanabileceğiniz spor ya da klasik deri çantalar sizi şık göstermenin yanında modaya ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

Yazmış olduğumuz bu ufak tüyoları dikkate alarak bu senenin sonbahar modasına uyum sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşit ve renklerde deri ceket, deri çanta , deri aksesuar ve deri çanta çeşitleri için sitemizi ziyaret edbilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız

mesaj