Deri Aksesuar Modası

Aksesuarlar tarzımızı tamamlayan, ön plana çıkartan ve şıklığımıza şıklık katan günlük giyim tarzımızın önemli bir kısmını oluşturan parçalardır. Aksesuar denildiğinde aklımıza çok geniş bir ürün yelpazesi gelmekle birlikte son yıllarda deri aksesuarlar bu alanda sıkça adından söz ettirmeye başlamıştır.  Çoğu marka aksesuarları arasında deri eldivenler, deri kemerler, deri bileklikler ve buna benzer birçok deri ürüne yer vermeye başlamıştır. Durum böyle olunca da rekabet kızışmış ve markalar en güzel deri aksesuarı üretilmek için yarışa girmiştir.

 

2017 Yaz Kadın Deri Aksesuar Modası

   2017 yılı yaz kadın deri aksesuar modası denildiğinde aklımıza gelen ilk ürünler deri sandaletler, kemerler, cüzdanlar, bileklikler ve şüphesiz çantalar oluyor. Bu yıl küçükten büyüğe herkes tarafından sevilen ve kullanımı yaygınlaşan zımba ve püskül detaylı çantalar moda olmuş durumda. Sırt çantalarında ve kol çantalarında görmeye alıştığımız bu detaylar bir süre daha varlığını sürdürecek gibi duruyor. Sadece çantalarda değil cüzdanlarda da zımba detaylar çok tercih ediliyor. Metalik renklerdeki cüzdanlarda bu yıl kendini sevdirmeyi başardı. Birçok marka ürünlerinde metalik cüzdanlara yer veriyor. Topuklu ayakkabı ve sandaletlerde kafesli, püsküllü ve önü açık modeller ilk sırada yer alıyor. Yaz renkleri olan fosforlu renkler ile tam tersi vizon, kum rengi tonları da en çok sevilen renkler arasında. Deri kemerlerde kadınlar tarafından çok sık tercih ediliyor. Kalem eteklerle, yüksek bel pantolonlarla çok şık duran deri kemerler bu yılda revaçta. Örgülü ve çift taraflı kemerler özellikle en çok kullanılan modeller diyebiliriz.

 

2017 Yaz Erkek Deri Aksesuar Modası

   Deri aksesuar erkek modasında yıllardır varlığını sürdüren bir yapıya sahip. Ancak derinin erkek modasında da gelişim gösterdiği, sadelikten kurtulduğu yıllara gelmiş durumdayız. Erkek deri aksesuar denilince akla ilk gelen ürünler şüphesiz ki deri kemerler, cüzdanlar ve çantalar oluyor.

   2017 yılında erkek deri kemerlerinde örgülü ve baklava desenli, çift taraflı kullanılabilir kemerler ilgi görüyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda siyah, kahve ve taba rengi oldukça popüler. Cüzdanlarda ve kartlıklarda ise bu yıl kabartmalı ve işlemeli modeller dikkat çekiyor. Tek rengin sadeliğine karşılık çift renkli modellerde bu yıl fazlaca karşımıza çıkıyor. Çantalarda da askılı kol çantaları ve sırt çantaları önemli bir yere sahip. Daha çok vizon, siyah, kahve ve taba gibi düz renklerin tercih edildiği görülüyor. Son olarak erkeklerin günlük giyimlerinde önem verdikleri parçalar, bileklikler aklımıza geliyor. Bilekliklerde de bu yılın en çok kullanılan modeli olan örgülü modellere ilgi yoğun. Bunun dışında zımbalı modellerde kadınlardaki hakimiyetini erkeklere doğru yönlendirmiş bulunuyor , zira son dönemlerde erkekler tarafından da büyük ilgi görüyor.

   2017 yılı yaz aksesuar modası ile ilgili yukarıda anlattıklarımızdan yola çıkarak deri aksesuar modanın sevilen bir parçası haline gelmiştir diyebiliriz. Sizde zevkinize uygun en güzel deri aksesuarlar için dericlub.com.tr adresinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.  

Diğer Blog Yazılarımız

mesaj