Deri ceket kombini hakkındaki bilgiler

 

Deri ceket bu sezon en çok olmakla birlikte her sezon gardırobumuzda yer alan nadide parçalardan. Bir önceki yazımızda deri ceket seçimi ile ilgili detaylardan bahsetmiştik. Sizin için uygun olan deri ceketinizi satın aldıysanız ve kombinleme konusunda zorlanıyorsanız, deri ceket kombinlemeye dair detaylardan kısaca bahsedelim.

Nasıl bir deri ceket alacağınıza karar verdiyseniz fakat hala satın alma işlemini gerçekleştirmediyseniz size bir renk önerimiz var. Diğer tüm giyim sektöründe olduğu gibi deri giyim sektöründeki en kullanışlı renkte siyah. Birçok kıyafetinizle kolaylıkla kombinleyebileceğiniz siyah deri ceket, şıklık ve asillik konusunda da diğer renklere göre bir adım önde. Eğer siyah bir deri cekete sahip değilseniz kısa zamanda satın alabilirsiniz. İnce yapısına rağmen sizi sıcak tutacak deri ceketler, gün içinde tercih ettiğiniz elbise veya eteklerinizin zarif görüntüsünü kaybetmeden soğuktan korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca farklı renklerdeki deri ceketlerinizi Jean ile birleştirerek hareketli bir tarz oluşturabilirsiniz.

Kombinlemesi oldukça kolay ve A’dan Z’ye tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlayabilirsiniz. Zarif görünümlü deri ceketlerin yerine zımbalı veya baskılı deri ceketleri tercih ederek daha genç ve hareketli bir görüntü yakalayabilirsiniz. Dantel kıyafetleriniz ile sade tasarımdaki deri ceketinizi kombinleyebilir veya şifon elbiselerinizin üzerine giyebilirsiniz. Hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde farklı aksesuar ve kumaşlarla kolaylıkla kombinleme yapabilirsiniz. Deri ceketi tüm kıyafetlerinizin üzerine kullanabilirsiniz. Kumaş olarak tüm konfeksiyon sektörüne uyum sağlayabilen deri ceketler sade tasarım olarak birbirinden ayrılır.

Yukarıda bahsettiğimiz detaylar genellikle kadınlar için kombinleme önerilerinden oluşuyor. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi deri ceketi hayatının büyük kısmında kullanabilir. Tüm bu bilgilere ekstra olarak kumaş pantolon gibi resmi kıyafetler üzerine deri ceket kullanımı tercih etmemenizi önerebiliriz. Bu konuda modacıların hem negatif hem pozitif bir çok yorumu mevcut. Eğer sizin için önemli bir günse bu şekildeki kombinlerden biraz uzak durabilirsiniz.

Deri ceket kombinlemesine dair detaylardan kısaca söz ettik. Sizde günlük hayatınızda kurtarıcı bir parça arıyorsanız ve hala gardırobunuzda yoksa Dericlub güvencesiyle siyah deri ceket edinebilirsiniz. Deri hakkındaki diğer bilgilere blog yazılarımızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız

mesaj