Deri kombin önerileri


Sonbaharın en trend parçaları deri ceketler ve kısa deri botlardır. Hemen hemen tüm kıyafetleriniz ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir deri cekete sahipsinizdir. Gün içerisinde değişen hava koşullarına karşı en çok kullanılan kıyafetlerimizden biridir. Klasik veya spor, düz renk veya desenli birçok çeşidi bulunan deri ceketler tüm tarz sahibi kadınlara hitap edebiliyor.

 

Deri ceketlerimizi neredeyse tüm kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. İş yemeklerinizde, günlük hayatınızda veya akşam oturmalarında kullanabilirsiniz. Farklı tarz ve renkteki deri ceketlerinizi ister şık ister spor kıyafetleriniz ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Deri ceket kombinleri ile ilgili blog yazımızı okuyarak daha detaylı bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.

 

Yağmurlu havalarda bolca tercih etiğimiz deri ayakkabıları kombinlemekte deri ceketleri kombinlemek kadar kolay. Skinny Jean’ler ile spor bir tarz yakalarken mini elbiselerinizle şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer spor bir tarzınız varsa zımbalı kısa bootieler günlük hayatınızda size eşlik edebilir. Aynı şekilde uzun hırkalar veya trençler ile kısa deri ayakkabıları kullanabilirsiniz. Uzun deri çizmeniz varsa bunları da kısa elbiseleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Hemen hemen bütün giyim sektöründe kullanılan püskül modası deri ayakkabıları da sardı. Çantalarda ceketler de görmeye alışkın olduğumuz püsküller özellikle kısa deri botlarda yoğun olarak kullanılmaya başladı. Çok hareketli kıyafetler tercih etmiyorsanız püsküllü kısa bir bot edinerek sizde tek bir parça ile tarzınıza hareket katabilirsiniz.

 

Aksesuar olarak da oldukça sık kullanılan deri, bileklik, cüzdan kartlık ve eldiven olarak karşımıza çıkıyor. Havalar soğumaya başlayınca eldivenler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Son birkaç senedir moda olan ve trendden düşmeyen deri eldivenlerden sizde edinmelisiniz. Hem konfor olarak hem de görünüm açısından sahip olabileceğiniz en iyi aksesuarlardandır.  

 

Satın alacağınız tüm deri ürünleri diğer eşyalarınıza göre daha özenle gezdirmelisiniz. Oldukça hassas deri bakımı ile ilgili her ayrıntıya blog yazımızdan ulaşabilirsiniz. Deri ürünlerinizin uzun ömürlü olması için deri bakımını düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.

 

Deriye dair tüm ürün ve bilgilere Dericlub güvencesiyle ulaşabilişiniz. Bizi sosyal medya kanallarımızdan takip etmeyi unutmayın.

 

Diğer Blog Yazılarımız

mesaj