ERKEKLERDE DERİ BİLEKLİK MODASI

                               
  Günümüz dünyasında erkek kadın demeden herkes çok yoğun bir şekilde aksesuar kullanmaktadır. Hatta bazıları saat ve bileklikleri olmadan dışarıya adım atmazlar. Doğrusunu söylemek gerekirse ,bundan birkaç yıl öncesine kadar aksesuar denilince akla öncelikle kadın kullanıcılar gelmekteydi. Ancak şuanda erkek kullanıcılar da en az kadın kullanıcılar kadar aksesuar kullanmakta ve aksesuarlara önem vermektedirler. Bizde bu yazımızda erkek kullanıcıların yoğun şekilde kullandığı aksesuarlardan olan deri bileklik modasına göz atacağız.

Artan aksesuar kullanım ile birlikte kullanıcılar arasında farklı olma çabası meydana geldi ve üreticiler bu talebe karşı binlerce model deri bileklik üretimi gerçekleştirdiler. Kalın, örgülü, ince, deri ,burgu, çelik vb. gibi çeşit ve farklı kombinasyonlar ile karşımıza çıkan bileklikler arasından en çok tercih edilen ise deri bileklikler olmuştur. Bunun sebebi olarak da  70/80 ve 90’lı yıllarda deri bilekliğin kullanıcılar tarafından kendi tarzlarını dışarıya yansıtmak için kullanmalarını gösterebiliriz.

Deri bileklikler erkek kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmekle birlikte farklı kombinasyonlar ile kullanılmaktadır. Ve en çok tercih edilen kullanım şekli , saat ile kullanımıdır. Her saate farklı bileklik, özel günlerde farklı deri bileklik kullanan erkek kullanıcılar, sürekli değişen modaya hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

  Gelişen teknoloji ile birlikte bileklikler daha fazla çeşit ile karşımıza çıkmaktadırlar. Farklı dokuda , farklı şekil ve renkler ile satın alabileceğimiz deri bileklikler aynı zamanda sevdiklerimize alabileceğimiz özel hediyeler arasındadır. Çoğu zaman hediye seçimi yaparken kararsız kalırız ve ne alacağımızı bilemeyiz. Bu gibi durumlarda aklınıza gelecek ilk hediye deri bileklik olmalıdır. Karşı tarafa sizi hatırlatacak şık bir deri bileklik hediye seçiminize yardımcı olacaktır.

Özetlemek gerekirse deri bileklik kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve deri bileklikler daha da farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadırlar. Sizler de kendi tarzınızı yansıtan bir deri bileklik ile bu modaya ayak uydurabilirsiniz. 


Diğer Blog Yazılarımız

mesaj